About

Hotel Tenis

Uvedomujeme si, že každý hosť je jedinečná osobnosť….

Congress & Wellness Hotel Tenis**** je vďaka modernému a komfortnému vybaveniu vhodným a vyhľadávaným miestom pre organizovanie rôznych foriem kongresovej turistiky, športových akcií ale takisto aj pre individuálnych návštevníkov. Nachádza sa neďaleko centra mesta Zvolen, na hlavnom ťahu Bratislava – Zvolen – Košice.

Hotel ponúka komfortné ubytovanie v 75 izbách vrátane apartmánov. Po rozsiahlej rekonštrukcii hotel disponuje s  kapacitou 150 lôžok..

Samozrejmosťou je bezbarierový prístup.

Zákaz fajčenia vo vnútorných priestoroch hotela vyhovuje ľuďom, ktorí uprednostňujú zdravý životný štýl.

Vďaka modernému konferenčnému vybaveniu hotel zaručuje profesionálny a úspešný priebeh kongresov, seminárov a ďalších stretnutí. K dispozícii su konferenčné priestory pre 20 až 440 osôb.

Kongresovú kapacitu dopĺňa krytá tenisová hala (36 x 36 m) vhodná na výstavníctvo a prezentácie výrobkov.

Príjemné posedenie pre hostí je pripravené v štýlovej, moderne zariadenej reštaurácii s letnou terasou, kde si môžete pochutnať na trendových jedlách. V kaviarni Vám ponúkneme long drink a na letnej terase so záhradným grilom pri bazéne určite neodoláte vôni grilovaných špecialít.

Pre všetkých hostí, ktorí hľadajú uvoľnenie po namáhavom dni, ako aj pre tých, ktorí uprednostňujú aktívny oddych, ponúkame veľa možností na šport a relax (tenis, squash, badminton, bowling, minifutbal, wellness centrum).

 Zverte svoj voľný čas do našich rúk a my ho premeníme na krásne spomienky.“ – to je motto, ktorým sa riadime v našom modernom wellness centre. Wellness centrum je otvorené od mája 2011.

Nechajte si svoje telo rozmaznávať v relaxačnom bazéne s whirlpoolom, v bylinkovej, fínskej, švédskej a infrasaune, relaxujte v tepidáriu a pri príjemnej masáži alebo vyskúšajte ľadopád, tropický dážď, škótke streky, Kneippov kúpeľ, ochladzovací bazén, vedro odvahy.

Sme tu pre Vás.

Vitajte v hoteli Tenis

 

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s